Zakup bielizny - o czym warto wiedzieć!

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Odmienne sylwetki każdej z Pań są niezwykłe i fascynujące. Jednak w życiu potrafi sprawić to mnóstwo kłopotu, a tym samym kobieta może nabawić się kompleksów. Zdarza się tak, że kobieta chcąca kupić dla siebie piękną bieliznę, wygląda w niej po prostu źle lub niekomfortowo. To zniechęca do zakupów. Co więcej, jeśli nasz wybór nie zakryje naszych kompleksów, dodatkowo obniży się nasza samoocena. Dlatego warto znać siebie, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać bieliznę!

Szczupła figura:

Gdy jesteś osobą nadzwyczaj szczupłą, to wybór dolnej części bielizny jest uproszczony. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majteczki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także w zasadzie każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wzrokowo piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Trochę nadprogramowych kilogramów:

Kobiety, mające trochę nadplanowych kilogramów, powinny decydować się na majtki z wysokim stanem, które odpowiednio przylegają do ciała. Doskonale w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj komfortowe. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, tak więc nie martw się – nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Należycie dopasowany model jest w stanie podkreślić Twoje atuty.

Najważniejsze byś Ty czuła się w bieliźnie dobrze!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeżeli zdecydujesz się na model korygujący. Nie należy rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe stylowe wstawki oraz dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeśli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest przepiękna i odpowiednio leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest znacznie wyższa.

Najtrudniej jest z wyborem właściwego stanika!

Typy sylwetek kobiecych są różne. Tak samo jest z piersiami, które różnią się między sobą. Dlatego tak ważnym aspektem jest prawidłowy dobór stanika. Tu nie chodzi tylko o wygląd! Chociaż zdecydowanie dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. Ważne jest także zdrowie. Nieodpowiedni stanik potrafi zdeformować biust, co źle na niego wpływa.

Tagi
Oceń Artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii