Herbert Lis


Informacje:
  • Miasto: Woliczka
  • Województwo: podkarpackie
  • Data dołączenia: 2022-01-17
  • Wszystkich Artykułów: 0
  • Liczba Komentarzy: 0
Opis

Jestem pracownikiem służby leśnej. Zajmuję się ochroną przyrody. Mam mundur i uprawnienia policyjne. Odpowiadam za zarządzanie lasami w wyznaczonym obszarze, prowadzenie gospodarki leśnej, ochronę lasów oraz zwalczanie przestępstw i wykroczeń w zakresie szkodnictwa leśnego.

Mogę legitymować podejrzanych o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia i świadków przestępstwa lub wykroczenia, nakładać mandaty karne, zatrzymywać i dokonywać kontroli środków transportu na obszarach leśnych oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Do moich zadań też należy zatrzymanie sprawcy na gorącym uczynku i doprowadzenie do Policji. 

Praca mimo kontaktu z przyrodą jest bardzo często stresująca z uwagi na przestępstwa leśne typu zanieczyszczanie lasu, kradzieże, nieodpowiednie zachowanie w lesie, użytkowanie dróg leśnych niezgodnie z przepisami. Aby dobrze wykonywać swoją pracę muszę być sprawny fizycznie, mieć dobry wzrok i szybko reagować w sytuacji zagrożenia lasu, dlatego bardzo dbam o swoją kondycję uczestnicząc w treningach sportowych i zdrowo się odżywiam.

Tagi

Herbert nie opublikował jeszcze żadnego artykułu z tagami.

Artykuły autora
Komentarze