Jak wybrać ubrania dla Pary Młodej?

Data dodania:
Ocena
0.00

Dzień ślubu jest niesamowitym wydarzeniem, jednak przygotowania do niego są bogate w stres Pary Młodej. Wśród kwestii, które często spędzają sen z powiek szczególnie Pannom Młodym, jest oczywiście wybór stroju na ślub. Przeszukują setki, a nawet tysiące sukni w poszukiwaniu tej jedynej, jednak nie wszystko jest tak proste, na jakie wygląda. O czym musisz pamiętać przed tym wielkim wyborem?

Suknia ślubna Panny Młodej – jak ją wybrać?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest zatem odszukać elegancką, a równolegle komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to również toffi, lekka szarość i śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – delikatny kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, panna młoda musi go dopasować do swojej sylwetki.

Dodatki i welon – jakie dopasować do wybranej sukni ślubnej? 

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon krótszy czy też tylko subtelna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo upiętych w kok. Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej bądź typu rybka. Popularne są także wianki kwiatowe. Panie często życzą sobie, aby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Suknia ślubna Panny Młodej – jaka powinna być?

Suknia musi być przede wszystkim odpowiadająca Twoim oczekiwaniom. Nie musisz zadowalać się byle czym, zdecyduj się na suknię, w której Ty czujesz się pięknie. Ważny jest oczywiście również komfort noszenia, ponieważ często zdarza się, że jedyne co Para Młoda pamięta ze ślubu to drapiącą koronkę i zbyt małe buty. Koniecznie popróbuj tańca i poruszania się w sukience, zanim się na nią zdecydujesz.

Tagi
Oceń Artykuł
Komentarze
Wszystkich: 1
Sylwia Kozłowska

Nie zapomnę chwili kiedy wybierałam swoją suknie ślubną.

0 0
Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii